Referencje

We are cooperating with Mr. Szkutnik since about 3 years. Due to his pragmatic nature, short reaction times and competent advice, we were able to found and establish a Polish subsidiary within a very short time. We are pleased to recommend Mr. Szkutnik anytime!

Sebastian Rausch
CFO | Talixo

Długo szukaliśmy w Bravelab prawnika, który będzie dla nas Partnerem w rozwoju biznesu, a nie jedynie doraźnym usługodawcą od “gaszenia pożarów”. W końcu znaleźliśmy. Jakub Szkutnik posiada wysokie kompetencje i doświadczenie w sprawach związanych z branżą IT. Zna doskonale branżę i pracuje zgodnie z przyjętymi w niej zasadami, metodykami i narzędziami. Cechuje go prawdziwie zwinne podejście, dynamiczna komunikacja, wysoka kultura współpracy, proaktywność, edukowanie i zwracanie uwagi na kluczowe zmiany w prawie. Mając Jakuba po swojej stronie czujemy się o wiele bardziej spokojni i zaopiekowani. Polecam!

Mariusz Smenżyk
Founder | Bravelab

Współpracujemy z kancelarią Kuby Szkutnika od trzech lat i za każdym razem jesteśmy zadowoleni. Największym wspólnym projektem było wdrożenie autorskiego programu wirtualnych udziałów w spółce (jako sposobu dodatkowego wynagrodzenia i zaangażowania pracowników).

Najbardziej cenię sobie to, że stworzone przez Kubę dokumenty wolne są od niepotrzebnego bełkotu - tam gdzie spodziewałem się dwudziestu stron tekstu, otrzymałem siedem. Może nie zacząłem kochać tej dziedziny życia, ale na pewno rzadziej płaczę po nocach.

Jeśli dobrze pamiętam, zostaliśmy klientem po tym, gdy ktoś nam Kubę polecił i sam też robię to zawsze, gdy ktoś pyta o dobrego prawnika. Ostatnio od znajomego prezesa dwudziestoosobowego startupu usłyszałem "dziękuję, jesteśmy zadowoleni".

Mateusz Mucha
Founder | Omni Calculator

Kontakt

Porozmawiajmy

kontakt@legalcheck.pl

www.legalcheck.pl

Kancelaria Adwokacka Pałucki & Szkutnik
ul. Siemiradzkiego 20a/7
31-137 Kraków

Nasza strona używa plików cookies w celach technicznych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje.