Sebastian Rausch – Talixo

We are cooperating with Mr. Szkutnik since about 3 years. Due to his pragmatic nature, short reaction times and competent advice, we were able to found and establish a Polish subsidiary within a very short time. We are pleased to recommend Mr. Szkutnik anytime!

Czytaj więcej

Mariusz Smenżyk – Bravelab

Długo szukaliśmy w Bravelab prawnika, który będzie dla nas Partnerem w rozwoju biznesu, a nie jedynie doraźnym usługodawcą od “gaszenia pożarów”. W końcu znaleźliśmy. Jakub Szkutnik posiada wysokie kompetencje i doświadczenie w sprawach związanych z branżą IT. Zna doskonale branżę i pracuje zgodnie z przyjętymi w niej zasadami, metodykami i narzędziami. Cechuje go prawdziwie zwinne […]

Czytaj więcej

Mateusz Mucha – Omni Calculator

Współpracujemy z kancelarią Kuby Szkutnika od trzech lat i za każdym razem jesteśmy zadowoleni. Największym wspólnym projektem było wdrożenie autorskiego programu wirtualnych udziałów w spółce (jako sposobu dodatkowego wynagrodzenia i zaangażowania pracowników).

Czytaj więcej

Kontakt

Porozmawiajmy

+48 730 580 430

kontakt@legalcheck.pl

www.legalcheck.pl

Kancelaria Adwokacka Pałucki & Szkutnik
ul. Siemiradzkiego 20a/7
31-137 Kraków

Nasza strona używa plików cookies w celach technicznych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje.