Blog

Mariusz Smenżyk – Bravelab

Długo szukaliśmy w Bravelab prawnika, który będzie dla nas Partnerem w rozwoju biznesu, a nie jedynie doraźnym usługodawcą od “gaszenia pożarów”. W końcu znaleźliśmy. Jakub Szkutnik posiada wysokie kompetencje i doświadczenie w sprawach związanych z branżą IT. Zna doskonale branżę i pracuje zgodnie z przyjętymi w niej zasadami, metodykami i narzędziami. Cechuje go prawdziwie zwinne […]

Długo szukaliśmy w Bravelab prawnika, który będzie dla nas Partnerem w rozwoju biznesu, a nie jedynie doraźnym usługodawcą od “gaszenia pożarów”. W końcu znaleźliśmy. Jakub Szkutnik posiada wysokie kompetencje i doświadczenie w sprawach związanych z branżą IT. Zna doskonale branżę i pracuje zgodnie z przyjętymi w niej zasadami, metodykami i narzędziami. Cechuje go prawdziwie zwinne podejście, dynamiczna komunikacja, wysoka kultura współpracy, proaktywność, edukowanie i zwracanie uwagi na kluczowe zmiany w prawie. Mając Jakuba po swojej stronie czujemy się o wiele bardziej spokojni i zaopiekowani. Polecam!

Kontakt

Porozmawiajmy

kontakt@legalcheck.pl

www.legalcheck.pl

Kancelaria Adwokacka Pałucki & Szkutnik
ul. Siemiradzkiego 20a/7
31-137 Kraków

Nasza strona używa plików cookies w celach technicznych, statystycznych i reklamowych. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się, jak możesz zmienić te ustawienia i uzyskaj dodatkowe informacje.